O hotelu

Hotel oddaje do dyspozycji Gości 41 pokoi o wysokim standardzie wyposażenia. Pokoje rozmieszczone są na 4 kondygnacjach budynku a Goście mogą być zakwaterowani w pokojach typu: Standard, Standard Plus, Deluxe oraz Apartament. Ofertę hotelu uzupełniają sale konferencyjne o łącznej powierzchni 200m2, ekskluzywna Restauracja Warszawska oraz stylowy Pub Warszawski. Nasi Goście mogą korzystać również ze strzeżonego i monitorowanego parkingu czynnego całą dobę.

Pokój Standard

Stylowy pokój wyposażony w eleganckie meble i wygodne łóżka. Pokój tworzy komfortowe warunki zarówno do pracy jak i wypoczynku.

Pokój Standard Plus

Składa się z dwóch oddzielnych pomieszczeń: części sypialnej i pokoju dziennego wyposażonego w wygodną sofę.

Pokój Deluxe

Elegancki pokój składający się z komfortowej sypialni, przedpokoju oraz salonu wypoczynkowego z rozkładaną sofą. Pokój ten ponadto wyposażony jest w sejf z elektronicznym zamkiem. Jest to idealna propozycja dla osób ceniących wygodę i komfort.

Apartament

Apartament posiadający 80m2 składa się z komfortowej sypialni, przedpokoju oraz salonu wypoczynkowego z rozkładaną sofą. Ponadto wyposażone są w sejf z elektronicznym zamkiem oraz lodówkę. Posiada również dodatkową łazienkę.

Nagrody i wyróżnienia

Wysoki standard, jakość obsługi, pasja i zaangażowanie naszego personelu zostały docenione przez Gości oraz zaowocowały otrzymaniem prestiżowych wyróżnień.

 Zagłębiowska Nagroda "Humanitas" w Kategorii Gospodarczej

Zagłębiowska Nagroda "Humanitas" w Kategorii Gospodarczej

9,1 Guest Review Award Booking.com

9,1 Guest Review Award Booking.com

Czapeczka Żółtego Przewodnika Gault&Millau 2019

Czapeczka Żółtego Przewodnika Gault&Millau 2019

Certyfikat Jakości 2018

Certyfikat Jakości 2018 TripAdvisor

Restauracja

Restauracja Warszawska jako jedyna restauracja w Zagłębiu została uhonorowana czapeczką Gault&Millau 2018! Żółty przewodnik wypowiedział się o nas takimi słowami:

"Goście mogą odnieść wrażenie, że kiedy znów wyjdą na ulicę, będą po niej jeździły zabytkowe automobile, a nie nowoczesne samochody."

Gault&Millau. Polska. Żółty przewodnik 2016

Pub

Wieczorami zapraszamy Gości do pubu, znajdującego się w podziemiach hotelu, gdzie atmosfera dwudziestolecia międzywojennego przenika się z unikalną gamą szlachetnych trunków. O fantastyczną atmosferę zadbają profesjonalni barmani, którzy stawią czoła nawet najbardziej wymagającym gustom.

Letnia restauracja

Na dziedzińcu kamienicy powstało nastrojowe miejsce warte uwagi – Letnia Restauracja. Tutaj, odcinając się od ulicznego gwaru, można delektować się potrawami na świeżym powietrzu. Stylowa aranżacja, eleganckie meble oraz obrazy w stylu retro nawiązują, jak cały obiekt, do dwudziestolecia międzywojennego. Urokliwe czerwone koce ogrzewają Gości w chłodne wieczory oraz dopełniają całości klimatu miejsca.

Sale konferencyjne

Hotel Centrum Sosnowiec posiada szeroki wachlarz usług konferencyjnych. Przestrzeń kreatywnych szkoleń tworzy pięć sal konferencyjno-bankietowych o łącznej powierzchni 200m2. Każda z nich nawiązuje swoim charakterem i wystrojem wnętrza do innego zaboru, których styk tzw. "Trójkąt Trzech Cesarzy", znajdował się częściowo na terenie Sosnowca.

Bądź z nami na bieżąco!

32 266 97 23
698 504 949

ul. Modrzejowska 3,
41-200 Sosnowiec

50.277387,19.127315,17